„PRZEDSZKOLAK W KRAINIE WIELKICH EMOCJI”

20 września 2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku podczas celebrowania tak ważnego dla nas święta panował temat emocji.

Dzieci brały udział w licznych zabawach integracyjnych i dydaktycznych, a także rozwiązywały zagadki wykazując się ogromną wiedzą z zakresu ludzkich procesów psychicznych.

Przy tak wdzięcznym, ale i poważnym temacie wszyscy wybornie się bawili. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego odśpiewania hymnu przedszkola i hymnu przedszkolaka, jak również tańca do piosenki „Happy” Pharell’a Williams’a królującej w tym roku na przedszkolnych salonach.

Całą uroczystość uwieńczył pochód ulicami osiedla, podczas którego dzieci czerpały radość z obdarowywania papierowymi kwiatami napotkanych przechodniów.

Opracowały: Elwira Kudrzycka i Izabela Mikulska