W dniach 9 i 10 września 2021 roku nasi wspaniali przedszkolni obrońcy przyrody wzięli udział w akcji "Czysty Białystok", której celem było wzbudzanie odpowiedzialnosci za środowisko, uświadomienie ograniczenia ilosci odpadów i ich efektywnej segregacji.
Przedszkolaki zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki i odpowiednie kolory worków na śmieci, pozytywnie nastawieni wyruszyli na sprzątanie najblizszego otoczenia przedszkola.
Pogoda dopisała, a wspólny cel ukierunkowany na ochronę przyrody sprawił, że otoczenie przedszkola stało się piękniejsze, przyjemniejsze i przede wszystkim czystrze.
Udział w akcji spewnością przyczynił się do podniesienia świadomosci dzieci w zakresie dbania o środowisko naturalne.