ZABIERZ RÓŹDŻKĘ, MASKĘ WŁÓŻ I NA BAL WYRUSZAJ JUŻ!!!

Karnawał to czas radości i zabawy przy wesołej muzyce. W tym roku wydarzenie to było naprawdę wyjątkowe i wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy, jacy bohaterowie bajek pojawią się na tegorocznym balu. Nareszcie długo oczekiwana chwila nadeszła! Już od samego rana dzieci prezentowały swoje przepiękne stroje karnawałowe. Można było zobaczyć min. kotki, pszczółki, księżniczki z Krainy Lodu, super bohaterów, tj. Iron Man, Spiderman, czy Superman. Chwilami robiło się nawet groźnie, gdy na swoich czarodziejskich miotłach przylatywały czarownice. Nad bezpieczeństwem balu czuwało jednak wiele służb mundurowych, wśród których mogliśmy zobaczyć żołnierzy, policjantów, strażaków, a nawet drużynę z Psiego Patrolu. Pięknie udekorowane sale zachęcały do wspólnych tańców i konkursów. Odbył się nawet pokaz karnawałowej mody oraz turniej muzyczny „Jaka to melodia?”. A na koniec na wszystkie dzieci czekały słodkie upominki od Pani Agaty J Po uśmiechniętych twarzach dzieci zdecydowanie dało się zauważyć, że bal był udany, a radośnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci!

Opracaowała: Katarzyna Grom