„Chcemy być przedszkolakami, przyrzeczenie dziś składamy”

Właśnie pod takim hasłem, nie tak dawno temu w naszym przedszkolu odbyło się wielkie wydarzenie PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Dzieci z najmłodszej grupy wstąpiły w grono społeczności przedszkolnej naszej  „Chatki Kilkulatka”.  Po raz pierwszy ubrane w grupowe „Niedźwiadkowe” koszulki zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne i złożyły uroczystą „Przysięgę”.  Każde nowo przyjęte dziecko rozpoczynające przygodę z naszym przedszkolem zostało uroczyście Pasowane na Przedszkolaka.

Ten dzień pozostanie głęboko w pamięci każdego… poczynając od maluszka aż po starszaka!  Każda grupa uroczyście świętowała to wydarzenie, bo był to wyjątkowy czas dla Nas wszystkich, który oficjalnie zawiadamiał o wstąpieniu do kolejnego oddziału przedszkolnego  i przyjęciu grupowego proporczyka.

Opracowała: Agnieszka Romanowicz