Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W wyjątkowym przeżywaniu tych świąt pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, uroczystość która na stałe jest wpisana do kalendarza wydarzeń i uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. Wprowadzając świąteczny nastrój dzieci przybliżyły całej społeczności przedszkolnej historię narodzin Dzieciątka Jezus.  Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji- stajenki, w której narodził się „Mały a zarazem Wielki Cud”. Cała widownia  uległa magii występów, które przyczyniły się do stworzenia wspaniałej , magicznej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Całość uroczystego spotkania dopełniły Życzenia Bożonarodzeniowe złożone przez Panią Dyrektor oraz wspólne dzielenie się opłatkiem  dzieci oraz pracowników przedszkola.

Opracowała: Agnieszka Romanowicz