14 października - kalendarz ważną datę wskazuje, tego dnia nasze Przedszkole świętuje. Święto Przedszkolaka i Pasowanie na Przedszkolaka było świetną okazją do wspólnej zabawy. Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez taniec, śpiew  recytację, którą zaprezentowały, sprawdzian umiejętności, czyli test wzorowego przedszkolaka również doskonale zdały. Punktem kulminacyjnym było ślubowanie. Głównymi bohaterami - najmłodsze dzieci z grup: Niedźwiadki i Zajączki oraz nowoprzyjęte starszaki. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała pasowania. Odznaczyła medalami i proporczykami gupy.
Wszyscy z uśmiechem na twarzy pięknie się żegnali, pociągami do swoich sal wracali, ciesząc się na kolejne spotkanie i nową przedszkolną przygodę.

Opracowała: Ewa Kulik