Przedszkole Samorządowe nr 45 Białystok

Pod takim hasłem bawiliśmy się w ubiegły piątek 15 czerwca 2018 roku na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez naszą placówkę.

Ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od samego rana witał i zapraszało przedszkolaki z całymi rodzinami. Atrakcji tego dnia nie brakowało...

Przedszkolna impreza rozpoczęła się od skeczu pt. „Zakupy w supermarkecie” w wykonaniu nauczycielek z naszego przedszkola, następnie na scenie zabrzmiała głośna muzyka, która porwała do tańca dzieci wraz z rodzicami, a to wszystko za sprawą pani instruktor ze szkoły tańca „PAARO”.

Wiele atrakcji i niespodzianek dostarczyło nam Studio Artystyczne ANIMA. Dzieci miały okazję „wyszaleć” się na kolorowych dmuchańcach, brać udział w organizowanych zabawach tanecznych i konkursach sprawnościowych, łapać ogromne bańki mydlane a także wczuć się w role tygrysa, pieska motyla bądź księżniczki czekając cierpliwie w kolejce do malowania twarzy. Gościem specjalnym naszego Festynu był Król Julian, który wywarł ogromne wrażenie na najmłodszych.

W naszym ogrodzie pojawiło się także kolorowe stoisko z pluszakami zorganizowane przez Radę Rodziców, które przyciągało co chwilę dzieci wraz z rodzicami.

Każdy miał okazję nabrać sił korzystając z bufetu, w którym panie kucharki serwowały przepyszną babkę ziemniaczaną, bigos, makaronową zapiekankę z kiełbaską i ogóreczki... na deser... wyśmienite babeczki!

Przy takich imprezach jak ta ... przypominamy sobie, że najlepsze i najbardziej wartościowe co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas.

„Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!

Opracowała:Agnieszka Romanowicz