Przedszkole Samorządowe nr 45 Białystok

Pierwsza niespodzianka przyszła z samego ranka - koło teatralne Wesołe Skrzaty - 6 latki z grupy Wiewiórki zaprosiło dzieci "do lasu". Przedstawienie pt. "Jak leśna gromadka dbała o las" przypomniało nam dlaczego należy dbać o środowisko i, że Ziemia jest naszym wspólnym domem.

Było coś dla ducha, teraz coś dla ciała....

Do trójeczki wsiadamy na Jaroszówkę wyruszamy... A tam.... Szkoda mówić, nikt nie zwlekał - Mega Plac Zabaw na nas czekał. Dzieciom radość i uciecha, czas zabawy i swawoli, jak kto woli. A to, dzieciaki przedszkolaki lubią najbardziej.
Zmęczeni i szczęśliwsi Jacek i Agatka .... wrócili do przedszkola "Chatka Kilkulatka".

Opracowała: Ewa Gubała, Ewa Kulik