Przedszkole Samorządowe nr 45 Białystok

Dzień Polskiej Niezapominajki wpisze się na stałe do kalendarza przedszkolnych wydarzeń i uroczystości. W tym roku obchodziliśmy go 14 maja 2018 roku wspólnie z dziecmi z zaprzyjaźnionego Przedszkola Terapeutycznego "Barwny Świat". Spotkanie służyło integracji środowisk przedszkolnych, kształtowaniu u dzieci tolerancji, empatii i życzliwości dla innych. Wspólnym zabawom towarzyszyło przesłanie..... niech niezpominajka zbliża ludzi i uczy przedszkolaków wzajemnej serdecznośći. Dedykujemy je również wszystkim czytającym ten tekst (ze zmianą: zamiast przedszkolaków czytaj Polaków).

Opracowała : Ewa Kulik