Przedszkole Samorządowe nr 45 Białystok

Dnia 14.11.2017r nasze przedszkole odwiedziła pani leśnik z Nadleśnictwa Dojlidy w Białymstoku. Spotkanie pod hasłem „Leśnik – przyjaciel lasu i mieszkających w nim zwierząt” wzbudziło wiele pozytywnych emocji, tym bardziej, że towarzyszyła mu prezentacja multimedialna. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca leśnika w różnych porach roku, a zwłaszcza zimą.  Przedszkolaki przypomniały sobie zasady zachowania się w lesie. Dowiedziały się też, w jaki sposób pomagać zwierzętom i ptakom przetrwać zimę.
Serdecznie dziękujemy za to ciekawe spotkanie, które było dla nas spotkaniem z przyrodą.

Opracowała: Agnieszka Ostrowska