Dzień Dziecka w  naszym przedszkolu - to dzień, na który przedszkolaki czekają z niecierpliwością.
W tym roku spędziliśmy go w Centrum Rozrywki "FASTPARK". Pomimo pochmurnej i wietrznej pogody atmosfera była gorąca, bo atrakcji dla dzieci było wiele:

• w strefie zabaw: karuzele, samoloty, giga szachy, mega chińczyk, kocykowa zjeżdżalnia, dmuchany zamek, trampolina;
  • w strefie toru przeszkód: trasa "siatki" dla najmłodszych, linowy tor przeszkód dla dzieci straszych;
  • w strefie nauki: "Mały Kopernik - z fizyką na ty", "Kącik eksperymentalny"  pokaz chemicznych doświadczeń z ciekłym azotem.
Grilowane kiełbaski na świeżym powietrzu smakowały jak nigdy dotąd. Taki Dzień Dzieccka - dzień wielu przeżyć na długo zapisze się w pamięci naszych dzieci.

Opracowały: Ewa Gubała i Ewa Kulik