Już od samego rana  13 stycznia 2017 roku wędrowały do przedszkola Pszczółki, Biedronki, Księżniczki, Rycerze, Wróżki, Aniołki, Rycerze, Kowboje, Policjanci, Spadermani, Batmani, Żołnierze, Piraci i wiele innych postaci z bajek i baśni, aby zatańczyć na tym jedynym w ciągu całego roku Balu Karnawałowym.
Przy wesołej muzyce z udziałem dwóch Elfów dzieci tańczyły w różnych rytmach aż doczekały się spotkania z Mikołajem, który przyniósł im upragnione prezenty. Przedszkolaki zaśpiewały mu piosenkę i zatańczyły z nim taniec, których to wcześniej nauczyły się podczas współnej zabawy.
Wszyscy bohaterowie balu zmęczeni ale zadowoleni wrócili do swoich sal.

Opracowała: Wiesława Dąbrowska