Imieniny „Jeżyków”, które dobyły się 1 grudnia 2016 roku stanowiły doskonałą okazję do wspólnej zabawy przy muzyce dzieci ze wszystkich grup przedszkola.

Podczas imprezy „Jeżyki” zaprezentowały się w inscenizacji ruchowej piosenki „A to jeż” oraz tańcu „Stań ze mną w koło”. Atrakcją programu była niespodzianka w postaci „magicznego” pudełka, które zawierało prezenty dla uczestników uroczystości.

„Jeżyki” również obdarowane zostały ciekawymi prezentami. Imieniny „Jeżyków” zakończyły ułożeniem do snu jeżyka „Stasia” – maskotki grupy. Była to bardzo udana impreza, która dostarczyła dzieciom wiele radości.

Opracowała: Anna Surowiec