1. Kwalifikacje i doskonalenie nauczycieli

W związku z przystąpieniem do akcji „Ćwiczyć każdy może”, nauczycielki Przedszkola Samorządowego Nr 45 uczestniczyły w następujących szkoleniach o tematyce ruchowej:

1. „Drewniane czary”- zabawy ruchowe z zastosowaniem przyborów wykonanych    z drewna oraz papieru (zaświadczenia).
  2. "Edukacja matematyczna poprzez zabawę" -gry i zabawy z elementami ruchu rozwijające umiejetności matematyczne (szkolenie zespołu nauczycieli - zaświadczenia).
  3. „Maluchy rosną nie tylko wiosną” – wspieranie rozwoju małych dzieci. Istotną częścią warsztatów były tańce integracyjne i zabawy muzyczno – ruchowe (zaświadczenia).
  4. Tańce integracyjne w kręgu „Wytańcz radość” – zastosowanie „mądrego” ruchu aktywizującego organizm i usuwającego blokady w wymiarze umysł – ciało (zdjęcia).
  5. 08.03.2014r. Centrum Edukacji artystycznej” Muzylek Moni” „Twórcze warsztaty dla nauczycieli szkół i przedszkoli: muzyczne, plastyczne, cyrkowe” WOAK – Maaton Białostocki (zaświadczenia).